Обявяваме в четвъртък финалистите в „Мениджър на годината 2011”

Икономика

Десетте финалисти в единствения по рода си конкурс у нас за отличаване на постижения в управлението на бизнеса - „Мениджър на годината” ще станат ясни в четвъртък, 6 октомври.

Имената на топ мениджърите, стигнали до Златната десетка в четвъртото издание на конкурса ще бъдат обявени на пресконференция, с начало 11.00 ч. в зала „Триадица 1” на Гранд Хотел София.

Както и в досегашните издания финалистите са селектирани след внимателна оценка на няколко етапа, извършена по независима и специално разработена за конкурса методика от „Делойт България ”. Тази година документи за участие в „Мениджър на годината 2011” подадоха 62 кандидати.

 По време на пресконференцията ще се проведе и традиционната анкета сред журналисти, бизнес-лидери и предриемачи за икономиката на България. Гласуването ще се извърши със специални устройства в реално време като накрая ще бъдат обявени резултатите и ще се съпоставят прогнозите на отбора на журналистите и този на бизнеса.

Организатор на престижния конкурс е списание „МЕНИДЖЪР” в партньорство с международната консултантска компания „Делойт България”.

 Победителят ще бъде излъчен измежду 10-те финалисти и ще стане ясен на тържествена церемония през месец ноември.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Член на УС на БНБ: По всичко изглежда, че отиваме към неблагоприятния сценарий за инфлацията
Благодатният огън слезе на Божи гроб в Йерусалим, за втори път БПЦ няма делегация
Лунната мисия с четирима астронавти „Artemis II“ на NASA се завърна успешно на Земята
Заседание на кризисния щаб COBRA: Великобритания се подготвя за протести заради скока на цените
Неизвестно за известните: Търговец на юфка става "Крал на перлите" и главен бижутер на императора в Япония
Тръмп: САЩ ще отворят Ормузкия проток „доста скоро“, но няма да е лесно
Времето: Облачно, ветровито, на много места и дъждовно
Казусът се заплита: FIFA отхвърли искането на Иран да премести мачовете им на Мондиала