Полицай е тежко ранен след гонка с мигранти

Общество

Един полицай е тежко пострадал, след като бус с 10 нелегални мигранти се удари в микробус на жандармерията, съобщи БНР.

Полицаят е откаран в болница "Св. Анна" с множество наранявания. Пострадали са и мигранти, като един от тях е откаран във ВМА с травма на главата. Други трима също са прегледани и изпратени в лечебни заведения.

Инцидентът е станал малко след 7:00 часа тази сутрин на влизане в столицата от АМ "Тракия" в посока Казичене.

Бусът с мигранти е излязъл на Околовръстното шосе от АМ "Тракия" и там е започнала гонката с полицията.

В идеята си да спрат с нелегалните имигранти друг с микробус на жандармерията е пресрещнал пътя му. Водачът обаче не е спрял и се ударил в превозното средство на полицията. Установява се самоличността на мигрантите, информират от БНР.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Гергана Манолова е новият изп. директор на Сдружението на фамилния бизнес в България
Пентагонът създаде централизиран команден център за дронове
Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“
Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката