Премиерът иска спешно решение от министерството на спорта за премиите на щангистите
България
Обновена 10:15ч., 25.11.2024
Служебният министър-председател Димитър Главчев проведе разговор със служебния министър на младежта и спорта Георги Глушков, като причина за това са неизплатените премии на щангистите и треньорите за медалите от Олимпиадата в Париж. Това съобщиха от правителствената информационна служба.
Премиерът Главчев изиска решение в спешен порядък от министър Глушков.
През август Главчев заяви, че по наредба ще бъдат изплатени премии на всички спортисти, които са до осмо място в класирането на Олимпиадата, припомня БТА. За олимпийските шампиони премиите са в размер на 250 000 лв., за сребърен медал – 200 000 лв. и за бронзов – 100 000 лв.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Ford ускорява глобалната си кампания на фона на завръщането си във Формула 1
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 23 март. Имен ден празнува Лидия
На днешната дата |Броят на физическите магазини в Германия се очаква да падне под 300 000: онлайн търговията променя пазара
Бизнес |Хиляди луксозни автомобили са блокирани на кенийския остров Ламу заради войната в Близкия изток
Автомобили |Ford ускорява глобалната си кампания на фона на завръщането си във Формула 1
Маркетинг |Броят на физическите магазини в Германия се очаква да падне под 300 000: онлайн търговията променя пазара
Бизнес |Папа Лъв: Войната в Близкия изток е „скандал за човечеството“
Свят |Хиляди луксозни автомобили са блокирани на кенийския остров Ламу заради войната в Близкия изток
Автомобили |Иран: Ормузкият проток остава отворен за всички, освен за враговете на Иран
Свят |На днешната дата, 23 март. Имен ден празнува Лидия
На днешната дата |Великобритания не вижда доказателства, че Иран планира да удари Европа с балистични ракети
Свят |Германия и Япония задълбочават военното сътрудничество на фона на глобалната несигурност
Свят |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.