Евакуират българските дипломати от Москва

Общество

Започна евакуация на онези съпруги и деца на дипломати от посолството ни в Москва, както и на възрастни хора, които са пожелали това, съобщи пресцентърът на българското министерство на външните работи.

Както "МениджърНюз" съобщи, в обвитата в дим руска столица дипломатическите мисии се евакуират от вчера, защото се очаква, че положението няма да се подобри чак до сряда. Тогава вероятно вятърът ще се обърне и ще спре да носи към града пушеците от пожарите в горите и торфените блата из Подмосковието.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Кейт Бланшет обяви война на изкуствения интелект
Множество жертви и ранени след две мощни земетресения във Венецуела
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Рокада във Ferrari след критиките към електрическия модел Luce
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Времето в четвъртък: На морето - слънце, в планините - краткотрайни валежи
Забравете броя на последователите. Изграждайте марка, която наистина има значение