Жълт код в 17 области
България
Обновена 18:48ч., 01.04.2012
След значителното застудяване и снеговалежите, днес в 17 области в страната беше обявен жълт код. Това означава, че времето е потенциално опасно и е възможно възникването на инциденти. Очакват се силни ветрове.
Кодът е в сила за областите Варна, Бургас, Добрич, Видин, Враца, Монтана, Ловеч, Плевен, Габрово, Велико Търново, Русе, Търговищя, Разград, Шумен, Силистра, Сливен и Ямбол, съобщава "Дарик".
По тези места прогнозираните метеорологични явления са необичайни. Хората трябва да бъдат внимателни, в течение на промените в климата и да избягват рисковете, предупреждават метеоролозите.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Министърът на финансите на САЩ: Китай одобри сделката за TikTok
Компании |Как богатите увеличават глобалните вредни емисии, дори когато ги намаляват у дома
Свят |Американските производители на кафе харчат запасите си в очакване на търговска сделка с Бразилия
Бизнес |Парламентът увеличи с две години пределната възраст за служба в армията ни
Политика |Големите победители: Кои са финалистите в "Мениджър на годината 2025"?
Мениджър на годината 2025 |Белгия и Русия си размениха в социалните мрежи заплахи с унищожение
Свят |КНСБ заплашва с протести, ако в Бюджет 2026 минималната работна заплата остане 605 евро
Политика |Какво предлага Бюджет 2026 и защо не се хареса на никого?
Икономика |„Лукойл“ е получила оферта за закупуване на международните ѝ активи. Кой е купувачът?
Бизнес |Големите победители: Кои са финалистите в "Мениджър на годината 2025"?
Мениджър на годината 2025 |Между реалността и свръхестественото: Всеки трети у нас вярва в живот след смъртта, а две трети – в кармата
България |Тръмп намали митата върху вноса от Китай до 47% след „невероятната“ среща със Си
Икономика |Нов революционен метод може да доведе до по-ранно откриване на болестта на Алцхаймер
Наука и Здраве |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.