Лени Кравиц отложи концерта си в София

Лени Кравиц отложи концерта си в София

Концертът на Лени Кравиц, който трябваше да се състои през септември в София, се отлага за следващата година.

Във фенстраницата си във Facebook Кравиц се извинява на почитателите си и оправдава промяната с ангажимента си в историческия биографичен филм The Butler, който той снима в Ню Орлиънс с Куба Гудинг Джуниър, Опра Уинфри и Форест Уитакър.

„Цяло лято нямах търпение да дойда в София и да пея за феновете си и ужасно съжалявам, че се налага концертът ми да бъде отложен. В момента съм в Ню Орлиънс и работя по историческия филм The Butler. Графикът на снимките беше удължен, а договорът ме задължава да ги приключа. Обещавам, че ще дойда в София догодина. Нямам търпение да ви видя всички през 2013! С обич, Лени", се казва в съобщението.

Лени Кравиц трябваше да изнесе концерт на 30 септември в столичната зала „Арена Армеец”.

Засега няма официална информация за отлагането на концерта от страна на организаторите Balkan Entertainment Company и Joker Media.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 24 декември. Бъдни вечер! Имен ден празнуват Евгени, Евгения, Жени
Зеленски: Последният мирен план предвижда възможно изтегляне на Украйна от изтока
Квалифицираният електронен подпис става стандарт в държавната администрация
Дневните пари при командироване в страната ще станат 22 евро от януари
Времето: Обилни валежи в няколко области в западната част на страната
През 2025 година изкуственият интелект ще изхвърли емисии въглероден диоксид колкото цял Ню Йорк
Лари Елисън лично гарантира над 40 млрд. долара за офертата на Paramount за придобиване на Warner Bros.
Как философията може да помогне в борбата с бърнаута