Отвори първия бутик на Just Cavalli в София

Общество

Първият бутиков магазин с облекла на италианската марка Just Cavalli отвори врати в столицата.

Бутикът беше открит снощи от модния експерт и преподавател Любомир Стойков. В събитието беше включено специално дефиле на манекенките на "Ивет Фешън", които демонстрираха актуалната колекция пролет/лято на Just Cavalli.

По-голямата част от облеклата в колекцията са дамски, но има и предложения за господата. Темите в нея са вдъхновени от африканското сафари, от модерната, романтична жена и от филма на Джеймс Камерън "Аватар". Използвани са деним, изтъркани материи и памук. Цветовете - кварц, слонова кост и "кал" са в комбинация с други нюански, които ярко контрастират с тях.

На откриването на бутика на Just Cavalli присъстваха дизайнерките Аля Милушева и Жана Жекова, актрисата Аня Пенчева, още известни личности и почитатели на луксозната марка. За доброто настроение на присъстващите се погрижи Алекс Раева.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
Президентът Илияна Йотова: Скопие опитва да премахне текст от доклада на ЕП
31 декември и 2 януари ще бъдат неработни дни
Радев: Няма да допуснем санкции, които рефлектират негативно върху икономиката ни
Какво се случва с дълговете ви, когато умрете?
10 цитата за живота от Брус Лий
Жечо Станков: Договорът за 7 и 8 блок на АЕЦ Козлодуй ще бъде подписан до края на 2026 г.
Отравяне с гъби погуби руски журналист, разкрил връзката на Путин с гимнастичката Алина Кабаева
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите