Пускат другата седмица бул. „Драган Цанков” и кръговото на Телевизионната кула

Движението по булевард „Драган Цанков” и на кръговото кръстовище при Телевизионната кула ще бъде пуснато следващата седмица, преди обявените крайни срокове. Това съобщи столичният кмет Йорданка Фандъкова пред Нова телевизия.
Тя очаква до края на този месец да са готови и пуснати в експлоатация изцяло обновявания бул. „Бъкстон”, както и кръстовището на бул. „Гешов” и ул. „Георги Софийски”.
Строежът на третия участък на метрото, чиято първа копка бе направена вчера, вероятно ще доведе на моменти до затруднения в движението в столичния район “Дружба”, предупреди кметът.
“Хората ще бъдат своевременно информирани за алтернативни маршрути.”, обеща Фандъкова и поднесе публично извинения на софиянци за временните затруднения, които ще предизвика строителството на метроотсечката. Този лъч ще стига до летище София.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Samsung и SK Hynix ще се включат в проекта Stargate на OpenAI
Технологии |Инвестиционната компания Bain Capital е подала оферта за купуване на веригата Costa Coffee
Компании |Само две търговски вериги са публикували цените си на сайта "Колко струва"
България |Милиони евро и хиляди контейнери са конфискувани при разследване за незаконен внос от Китай в Гърция и други европейски страни
Бизнес |Безопасност: Отборът на Барселона отлага завръщането си на легендарния стадион „Камп Ноу“
Спорт |Бойко Борисов предлага да се закрие ДАИ
Политика |Нови директиви пред генералите: Военни сили за бързо реагиране ще потушават граждански безредици в САЩ
Свят |ДСБ предлагат паркоместата в сградите да получат отделна имотна партида
Политика |Едно от пет работни места в туризма ще останат незаети в Европа през следващото десетилетие
Свят |България започва нов сондаж за природен газ в Черно море
Политика |Планината на седемте цвята: Перуанската звезда на Instagram
Любопитно |Зеленски: Положението в Запорожката АЕЦ е критично
Свят |От 8 октомври ще санкционират търговците, които вдигат цените необосновано
България |ADVERTORIAL

Официално отвори врати AYA Estate Vineyards – първата в България и региона винарна и галерия за съвременно изкуство

Vivacom с три отличия от престижния конкурс Forbes HR & Employer Branding Awards 2025

Коментари
Няма въведени кометари.