Столичната агенция за приватизация с нов шеф

Общество

Секретарят на район „Студентски” Марин Христов беше одобрен от Столичния общински съвет за главен изпълнителен директор на Столичната общинска агенция за приватизация.

Той наследява поста на Иван Димитров, който след 16-годишно управление подаде оставка в края на септември тази година. Малко преди това му бяха повдигнати и обвинения в безстопанственост. Димитров обаче заяви тогава, че мотивите за оставката са от лично естество и нямат нищо общо с разследването срещу него.

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Времето: Слънчево утро, но следобед ще се заоблачи, а на места и ще превали
ЕС одобри сливането на Paramount и Warner Bros за 110 милиарда долара
На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
САЩ и Саудитска Арабия подписаха знаково ядрено споразумение
25 безполезни, но много любопитни факти
Цените на петрола се повишиха до шестседмичен връх на фона на ескалацията на напрежението в Близкия изток
Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа