Фенове на Стоичков от цялата страна пристигнаха за срещата му със студентите
Млади и стари, пристигнаха с десетки автобуси от цялата страна за насрочената днес за 14.00 ч. среща на студенти с футболната легенда Христо Стоичков в столичната зала "Арена Армеец."
Както стана ясно преди два дни лидери на Националното представителство на студентските съвети поканиха Стоичков да стане тяхно „лице, знаме и водач.” Той пък отвърна, че може и да приеме, ако обещаят да не цапат името му. За днес студентите насрочиха нова среща в зала „Арена Армеец", на която да запознаят футболната легенда с бъдещите си планове. „Ще си дам името, само ако обещаете, че ще сте честни", подчерта на няколко пъти Стоичков.
Сред пристигналите днес делегати обаче има не само младежи и студенти, но и много деца, както и техни баби и дядовци. Появиха се и колоритни групи роми. Повечето от дошлите за срещата със Стоичков споделят, че са негови почитатели и са пристигнали само, за да го видят и да му се порадват.
Междувременно други представители на протестиращите, също студенти, се разграничиха от инициаторите на идеята Стоичков да стане лице на академичната младеж.
Един от тях, Димитър Тодоров, обяви, че събитието е организирано от Емил Димитров – Ротманса, бивш депутат от ГЕРБ, а целта е да се подмени центъра на истинския протест и да се създаде нова сателитна партия в подкрепа на доскоро управлявалат политическа формация. Мнението на Тодоров бе подкрепено и от Людмила Манова - организатор на протестите от град Благоевград, Райна Вардева - организатор на протестите в град Пловдив и Антон Димитров от ГФ "Промяна" се присъединиха към мнението на Тодоров.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Министър Вълчев: Ще има увеличение на учителските заплати
България |Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Свят |Белият дом ще обяви, че китайските съоръжения на Nexperia ще възобновят доставките на чипове
Технологии |Френският премиер призовава за преговори на закрити врати след одобряването на нов данък върху богатството
Политика |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
Свят |Румен Радев: Само партията, която лично аз обявя, може да бъде моя партия
Политика |Тоалетна от масивно злато ще бъде предложена на търг в „Сотбис“
Любопитно |Френският премиер призовава за преговори на закрити врати след одобряването на нов данък върху богатството
Политика |Министър Вълчев: Ще има увеличение на учителските заплати
България |Заради липса на пратки закриват над 200 пощенски клонове в Гърция
Свят |Методът 1-2-48 за борба с бърнаута
Техники за успех |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.