Белгия повиши нивото на терористична заплаха
Русия нападна Украйна
Обновена 11:25ч., 15.07.2016
След масовото убийство в Ница Белгия повиши на 3-а степен нивото на терористична заплаха, съобщава агенция „Белга“.
Следим ситуацията минута по минута, заяви говорител на вътрешния министър Ян Ямбон.
3-то ниво означава, че заплахата е „сериозна, възможна и вероятна“, но няма конкретна информация за „непосредствена заплаха“.
Вътрешният министър Ямбон каза по-рано днес, че тържествата за националния празник на Белгия след седмица, на 21 юли, няма да бъдат отменени. Брюкселската полиция вече е поискала и получила подкрепления от федералната. Празникът ще бъде охраняван от всички служби за сигурност.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Китай започна двудневни учения в Тайванския проток
Свят |САЩ и Саудитска Арабия подписаха знаково ядрено споразумение
Свят |Времето: Слънчево утро, но следобед ще се заоблачи, а на места и ще превали
България |Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Технологии | Advertorial |Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |Времето: Слънчево утро, но следобед ще се заоблачи, а на места и ще превали
България |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Депутатите одобриха бюджетите на ДОО и НЗОК за 2026 година
България |Цитат на деня
Цитат на деня |В София се предлагат 7630 апартамента в строеж. В кои квартали строителството е най-активно?
Икономика |Търговците в Испания губят 2 млн. евро на ден от кражби
Свят |ADVERTORIAL
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Постигаме повече заедно: cargo-partner и Nippon Express напредват с интеграцията в Словакия, Полша и Австрия
Коментари
Няма въведени кометари.