Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Всеки служител на Samsung Electronics ще получи бонус от 400 000 долара
Средният специален бонус, който всеки от 78 000 служители на Samsung Electronics ще получи, е приблизително 400 000 долара. Според Financial Times това е едно от споразуменията, постигнати между синдикатите и ръководството на Samsung Electronics след продължителни преговори, пред заплахата от голяма стачка.
Общите плащания, планирани за десет години, ще достигнат 34 трилиона корейски вона (22,6 милиарда долара), което представлява 10,5% от оперативната печалба на южнокорейския гигант.
Приблизително 40% от общата сума ще бъде разпределена поравно между работниците, докато останалите специални бонуси ще бъдат разпределени между различните подразделения въз основа на финансовите им резултати - колкото по-високи са резултатите, толкова по-голямо е плащането. Този бонус ще бъде в допълнение към годишния бонус, който получават служителите на Samsung Electronics, който обикновено възлиза на 1,5% от оперативната печалба на компанията.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |Председателят на Европейския парламент иска разследване срещу евродепутат, близък до Русия
ЕС |Франция се подготвя за тежка гореща вълна от 39 градуса в близките дни
Свят |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |ЕС обвинява Китай, че обучава руски войници за войната в Украйна
Свят |Футболен хазартен спекулант загуби 1 млн. долара след залог за Испания в мача с Кабо Верде на Световното
Спорт |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |Бюджетната комисия одобри на второ четене вдигането на тавана на дълга
Политика |Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
Свят |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.