Продават на търг две легенди от колите на Джеймс Бонд

Цитат на деня

Частната британска аукционна къща Bonhams пусна на търг два автомобила, любимите и управлявани от агент 007 Джеймс Бонд в "Спектър" (2015) и "Няма време за умиране" (2021), съобщава в. "Дейли експрес".

„Любителите на ретро автомобили ще имат шанса да притежават някои от най-емблематичните автомобили, карани от Джеймс Бонд в прочутите филмови изпълнения -  Land Rover Defender SVX и Aston Martin DBS Superleggera“, съобщиха от страната на аукционерът.

Предварителната цена на Aston Martin е £250 000 или $307 000. На каква цена е била втората кола не се уточнява. Представители на търговската къща очакват да получат поне £400 000-500 000 ($492 000-615 000) за две коли.

Неотдавна, американското списание The Hollywood Reporter съобщи, че френската актриса Леа Сейду, известна с ролята си на момичето на специалния агент Джеймс Бонд, преговаря с филмовата компания Legendary за участие в продължението на продукцията „Дюн“.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей
Звездите за бизнеса от 27 юли до 2 август: Ускорение в професионалния ритъм