Хитлер победи Зелински на първия тур на местните избори във Франция
Във Франция обявиха резултатите от първия тур на общинските избори в градчето Арси-сюр-Об, област Шампан-Арден. Изборите привлякоха вниманието на европейските медии, тъй като се кандидатираха кандидатите Шарл Хитлер (Hittler) и Антоан Рено-Зелински (Zielinski), съобщават местни медии.
Третият кандидат беше Ани Сука. В крайна сметка настоящият кмет Шарл Хитлер зае първо място с 37,81% от гласовете, втора е Ан Сука. Антоан Рено-Зелински получи 29,99% и съответно не се класира за балотажа. Сега само Шарл Хитлер и Ани Сука се борят за кметския пост.
Кандидатите Хитлер и Зелински отдавна са обект на шеги в региона и дори в цяла Франция. Те обаче винаги с гордост отбелязват, че носят свои собствени фамилни имена - първият е от елзаски произход, вторият е от полски.
Общината Арси-сюр-Об, която сега има население от приблизително 2800 души, е историческо място. През 1814 г. тук се е състояла битка с участието на армията на Наполеон.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
4786 са кандидатите за депутати, регистрирани за изборите през април
Политика |Компанията Sony Pictures официално обяви филм за прочутата кукла Лабубу
Компании |Среща в Минск: Лукашенко и пратеник на Тръмп обсъдиха подобряване на отношенията
Свят |Английската централна банка запази лихвите без промяна с единодушно решение
Икономика |Новите OLED телевизори на Samsung: Вижте разликата, почувствайте интелигентността
Технологии |На днешната дата, 19 март. Имен ден празнуват Дария, Дарин, Дарина и Найден
На днешната дата |Valeo Foods Group придобива българската компания „Престиж-96“ АД
Компании |Гибелта на „загниващия“ Запад – прогнозата, която се „сбъдва“ вече два века
Свят |Времето в четвъртък: Облачно с краткотрайни превалявания
Общество |Неизвестна картина на Ел Греко беше открита маскирана под фалшификат във Ватикана
Свят |Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Компании | Advertorial |Златото поевтинява за седми пореден ден
Финанси |Три начина да увеличите видимостта на бизнес профила си в Google
Маркетинг |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.