Адел се оттегля от музиката за 5 години

Адел се оттегля от музиката за 5 години

След триумфа си на наградите „Грами” една от най-харесваните певици в света – лондончанката Адел, обяви планове да се оттегли от музиката в следващите 5 години. По думите й тя ще се отдаде на любовта и връзката си с настоящия си приятел Саймън Конецки, пишат авторите в „Дейли Мейл”.

Звездата обясни пред американския „Воуг”, че е поставяла като приоритет кариерата си в последните години и затова връзките й са претърпявали провал. „Най-сетне ще имам достатъчно време да запиша щастлива песен. И да бъда влюбена и щастлива!”, казва тя.

23-годишната певица е обяснила още, че не знае с какво точно ще се занимава - може би ще се омъжи, ще има деца или ще посади хубава зеленчукова градина. Интервюто с нея е било взето през декември миналата година.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Рей Далио: Златото и нефиатните валути ще бъдат по-силни средства за съхранение на стойност с нарастването на дълга на САЩ
Осъдиха Никола Саркози на 5 години затвор заради престъпен заговор с Муамар Кадафи
Исторически обрат: България е на полуфинал на световното първенство по волейбол след победа над САЩ
Тръмп одобри сделката за TikTok
Зеленски е готов да се оттегли от поста си след края на войната
САЩ налагат санкции на сръбската петролна компания NIS от 1 октомври
Да инвестираш като най-богатите хора в света вече е по-лесно от всякога. Но колко е опасно?
Времето: Жълт код за силен вятър в 6 области