Кейти Пери пусна сингъл в чест на Олимпийските игри в Рио


Американската поп певица Кейти Пери пусна сингъл в чест на Олимпийските игри в Рио де Жанейро, съобщава сп. "Тайм". 

Песента се нарича "Rise". Това е първият сингъл на Пери от две години насам. По думите на певицата, парчето е узрявало с години. Тя решава да завърши песента сега, преди издаването на следващия си албум, защото "сега, повече от всякога нашият свят има нужда да се обедини".

"Знам, че заедно можем да се издигнем над страха - в нашата страна и по целия свят. Не ми идва наум по-добър пример от олимпийските атлети, които се събират в Рио със силата и смелостта си, който да ни припомни, че ние всички можем да се обединим", казва Пери. Изпълнителката допълва, че за нея е голяма чест NBC Olympics да използват песента й "Rise" за химн по време на игрите.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 30 май. Имен ден празнуват Емил, Емилия
Американски алпинист постави рекорд за най-бързо изкачване на връх Еверест
INNOVISION AWARDS 2026 отличи най-иновативните проекти, които решават конкретен проблем и са доказали устойчивост, въздействие и мащаб
д-р Росица Кръстева: Международният обмен и мултидисциплинарният подход променят съвременната онкология
Времето: Слънчево, но следобед ще се заоблачи
Тръмп скоро ще вземе решение относно сделката с Иран, настоява за повторно отваряне на Ормузкия проток
„Файненшъл таймс“: България е заплашена от наказателна процедура заради прекомерен дефицит
Неизвестно за известните: 10 000 долара заем и сбъркан етаж раждат провокатора на пуританска Америка