Отмениха бедственото положение в Габрово
Отменено е бедственото положение в Габрово. Това каза за „Фокус” кметът на града Таня Христова.
„С изключение на едно от населените места, за което имах информация, че се работи и все още не беше възстановен токът, на всички останали места има електрозахранване. Разбира се, продължава да има отделни абонати, които нямат ток, но екипите на електроразпределителното дружество ще продължат работата си”, обясни Христова.
По думите й вече ситуацията и обстановката се нормализира и с нейна заповед бедственото положение от тази сутрин в 9.00 часа е отменено.
„Останалите екипи по премахване на дървета, клони и всички други аварийно-възстановителни дейности продължават да работят”, допълни Христова. На въпрос на каква стойност са щетите след обилните снеговалежи в габровско, Христова, коментира, че максималната приблизителна сума е около 500 хиляди лева. „Тази сума включва всички аварийно-възстановителни дейности, свързани с пораженията от паднали дървета, клони и т.н.”, каза още кметът на Габрово.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Компаниите Blackstone и CD&R обмислят купуване на производителя на сладолед Magnum
Компании |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Сменят ръководството на Агенцията по вписванията
България |От утре паспортните служби с работно време от 9 до 21 ч.
България | Advertorial |Цитат на деня
Цитат на деня |15 интересни факта за сънищата
Маркетинг |Пентагонът отменя разполагането на 4000 войници в Полша, Варшава уверява, че сигурността не е застрашена
Свят |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.