Япония полудя по новия прокурор на Крим

Япония полудя по новия прокурор на Крим

Докато Крим влиза в състава на Руската федерация, останалият свят, в частност многобройни интернет потребители в Япония, не свалят изпълнени с възхита погледи от новия кримски прокурор, 33-годишната Наталия Поклонская. На крехките й плещи сега лежи огромен товар, а японските интернет потребители масово я обявяват за една от най-красивите жени на света.

От момента, в който видео от първата й пресконференци се появи в YouTube преди няколко дни, Япония откри в лицето на новия прокурор на Крим пореден обект на обожание. Видеото с Поклонская в японския YouTube вече е гледано от над 300 хил. души и сега, много от тях пишат и пращат в захласа на прокурорката признания в любов, а в японски сайтове и форуми все по-често може да се види фамилията й в хвалебствени оди.

 

 

“Не съм много наясно какво точно става в Крим, но твърдо подкрепям Наталия”, пише в блога си един от новите й поклонници.

 “Само заради нея съм готов веднага да тръгна за Крим”, признава друг.  Снимките тук, са само малка част от трескавото издирване и обмен на кадри с Поклонская между японските й почитатели.

 Наталия до такава степен е успяла да завладее умовете и сърцата на японците, че в мрежата се появяват все повече фен-арт нейни изображения, създадени от нейните фенове.

Тайната за бързо растящата популярност на новия прокурор на Крим точно в Страната на Изгряващото слънце е в това, че тя покрива стандартите за женска красота в японската анимация: има големи очи, правилни черти на лицето, та дори и прическата й съответства на наложените представи.

Вижте сега няколко любителски фен арт изображения, посветени на Наталия.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Стартъп за $1.5 млрд. фалира, представял 700 индийски програмисти за AI алгоритъм
На днешната дата, 7 юни. Имен ден празнуват Валери и Валерия
КЕВР предлага поскъпване на тока и парното с 5% от следващия месец
Тръмп: Си Цзинпин ще възобнови износа на редкоземни минерали за САЩ
Неизвестно за известните: Модният революционер, на когото маркиза и звезди донасят късмет и пари
Регулаторите подписаха споразумение срещу спекулата преди въвеждането на еврото у нас
Петър Дилов: Присъединяването към еврозоната ще повиши покупателната способност на българите
България е на четвърто място по икономически растеж в ЕС