Костадин Костадинов очаква избори наесен
"Коалицията, доколкото виждам, престана да съществува. Не виждам какво повече бих могъл да коментирам от думите на Слави Трифонов, той беше категоричен - изтегля министрите и съответно тази коалиция вече не съществува в този формат". Това коментира лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов пред БНТ.
Костадинов смята, че наесен ще има нови избори. "В това няма нищо лошо, нищо страшно. Смятам, че това ще бъде един облекчаващ етап от развитието на българската демокрация. Огромна част от българското общество няма доверие на този кабинет, както няма доверие и на това НС. Нормално е в една такава ситуация да се отиде на нови избори", посочи той.
По думите на Костадинов, Бойко Рашков е изключително добър министър на вътрешните работи и не трябва да бъде назначаван за председател на КПКОНПИ.
"Смятам, че беше излишно да се коментира негово име като шеф на КПКОНПИ,защото това е до някаква степен понижаване в длъжност. Смятам, че г-н Рашков е много по-полезен като министър на вътрешните работи, където доказа, че може а сгази определени престъпления срещу изборните права на гражданите, свързани с покупка и продажба на гласове. нещо, което досега никой не беше направил, не защото не можеше, а защото не искаше", добави лидерът на "Възраждане".
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Лукашенко е готов за среща с Тръмп, но само при „голямо споразумение“
Свят |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Недостигът на чипове заради ИИ удря евтините смартфони и задълбочава дигиталното разделение
Икономика |Нов компютърен чип може най-сетне да издържи на адските условия на Венера
Любопитно |Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |България избира 240 депутати за 52-рото Народно събрание
Политика |Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Времето в неделя: Слънчево сутринта, валежи следобед
Общество |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Защо преследването на перфекционизъм на работното място често има обратен ефект
Мениджмънт |Рекордни цени на говеждото в САЩ заради намаляващите стада
Икономика |ЦИК: Изборният ден започна нормално
Политика |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.