Нинова пита другите партии дали са съгласни да се замрази цената на газа за бита
Лидерът на БСП Корнелия Нинова се обърна към колегите си от другите политически партии с питане дали са съгласни да се замрази цената на газа за битови потребители.
"Докато служебният кабинет, ГЕРБ, ПП ("Продължаваме Промяната") и ИТН ("Има такъв народ") се замерят с взаимни обвинения за доставките на газ, цените растат, хората се тревожат, зимата идва. Очевидно е, че се търсят тяснопартийни дивиденти за изборите. Но никой не предлага решение сега и веднага", пише Нинова и призовава "всеки да заяви позиция по следните три въпроса:
1. Съгласни ли са да замразим цената на газа за битови потребители?
2. Готови ли са с програма за компенсации на бизнеса?
3. Искат ли спешна програма за социална помощ на енергийни слабите и увеличение на доходите?"
Тя посочва, че "пари има". По думите ѝ, към шестмесечието в бюджета има излишък от 1,5 млрд. лева. Ако партиите имат други решения, нека ги кажат", допълва Нинова.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Японската ANA е най-силната авиокомпания в света
Компании |Турция предлага изграждането на военен тръбопровод за гориво към Румъния през България
Свят |Годишната инфлация в Хърватия достигна най-високото равнище за последните 30 месеца
Свят |Потребители съдят Amazon за това, че не е възстановил разходите за мита на Тръмп
Свят |Абровски определи като "тирания" отношенията между производители и търговски вериги
Бизнес |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Свят |Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Унищожават 859 кг био храни от склад в София заради манипулиране на сроковете на годност
Политика |Демерджиев посочва икономическата престъпност сред приоритетите на МВР
Политика |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Пеканов: Инфлацията в момента е основно предизвикателство за всички граждани
Икономика |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.