"Възраждане" издигна свой кандидат за кмет на София

Общество

"Възраждане" издига кандидатурата на икономиста Деян Николов за кмет на София. Понастоящем той е секретар на партията в София и депутат в 49-ото Народно събрание.

"Кандидатът ни е млад, успял, доказал се в своята сфера, икономист", заяви на пресконференция председателят на "Възраждане" Костадин Костадинов.

Деян Николов благодари за възможността да се бори за кметското място в София. Той обеща инвестиции в кварталите, повече правомощия за районите кметове, много местни референдуми и ревизия на подизпълнителите, които се грижат за почистването на столицата.

"Ще бъда кмет, който желае София да се развива и всички тези районни кметове е редно да могат да решават проблеми", посочи той.

Николов отбеляза, че районните кметове ще имат повече свобода и пое ангажимент, че ще има много повече местни референдуми и софиянци ще бъдат питани по важни теми. 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Еврокомисията започва мащабна кампания за наемане на експерти за Службата по изкуствен интелект
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Тестът с вестник на Уорън Бъфет, който може да спаси мениджърите от фатална грешка
Милиони безработни и криза за таланти - защо работодателите не намират хора, а много млади висшисти трудно започват кариерата си?
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Времето: Посрещаме август със слънце, вятър и високи температури
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата