Певицата Йоана Драгнева в листата на ГЕРБ в София

Общество

Певицата Йоана Драгнева ще е кандидат за общински съветник в София от листата на ГЕРБ, съобщава "24 часа".

Бившата вокалистка на Deep Zone е половинка на актьора Ненчо Балабанов, прочул се като FaceБойко - имитатор на премиера Бойко Борисов в “Господари на ефира”. Балабанов бързо се превърна в любимец на публиката и спечели и тв формата "Като две капки вода".

Точно дует между Ненчо и Йоана ще е изненадата за актива и гостите на ГЕРБ в зала “Арена Армеец” днес. Очаква се пред близо 15 000 души партията на Бойко Борисов да представи своите 265 кандидати за общински кметове и 35 за районни.

Министър-председателят Бойко Борисов ще направи изказване пред структурите на ГЕРБ от цялата страна, а на представянето на кметовете ще присъстват народни представители и министри от ГЕРБ, кандидати за общински съветници, областни и общински координатори на партията, както и членове от всички областни и общински структури.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Вашият бизнес расте, но наистина ли напредва?
Паралелно преброяване на 95%: Пет партии в парламента, Прогресивна България с пълно мнозинство
На днешната дата, 20 април. 150 години от Априлското въстание
Над 10 арестувани при акция на ГДБОП във Фонда за лечение на деца в чужбина
Пликове с пари открити в кабинета на шефа на Фонда за лечение на деца в чужбина