29 награди за Samsung от рекламния фестивал в Кан
Южнокорейската компания Samsung Electronics спечели 29 награди за успехи в рекламни активности през последната година на престижния международния фестивал за творчество Cannes Lions.
Samsung беше отличена за 11 кампании. Креативността и маркетинговият подход, открити в тях, помогнаха на Samsung да стане първата корейска компания, получила приза "Creative Marketer of the Year" на фестивала.
Два от печелившите проекти на Samsung - brainBAND и Voices of Life - са част от инициативата Launching People. Тя получи признание от творческата гилдия, включително и на миналогодишното издание на Cannes Lions. Иновативният подход на кампанията демонстрира социална стойност и насърчава потребителите да споделят свои идеи със Samsung и да следват мечтите си.
Blind Cap, гривна и плувна шапка, които предупреждават плувците с увредено зрение, когато наближат края на плувния коридор, спечели две отличия, включително златна награда в категорията "Activation by Proximity". Устройството бе одобрено от испанския параолимпийски комитет и може да бъде готово за употреба на Параолимпийските игри в Рио тази година, на които Samsung е официален спонсор.
Тази година отбелязва 63-то издание на Международния фестивал за творчество Cannes Lions, който събра повече от 15 000 комуникационни, рекламни и маркетингови експерти. Фестивалът се провежда традиционно в Кан, Франция, като през 2016 г. бяха представени повече от 43 000 проекта в 24 категории, вариращи от ТВ реклами до преса, външна и онлайн реклама, PR и маркетинг.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Компаниите Blackstone и CD&R обмислят купуване на производителя на сладолед Magnum
Компании |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Сменят ръководството на Агенцията по вписванията
България |От утре паспортните служби с работно време от 9 до 21 ч.
България | Advertorial |Пентагонът отменя разполагането на 4000 войници в Полша, Варшава уверява, че сигурността не е застрашена
Свят |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.