Арестуваха неонацисткия лидер в Гърция
Свят
Обновена 10:19ч., 28.09.2013
Гръцката полиция арестува лидера на крайнодясната партия „Златна зора” Николаос Михалолиакос по обвинения за формиране на престъпна организация, предаде АФП.
Издадени са заповеди за арест на още петима депутати на неонацистката формация. В момента те се издирват от звеното за борба с тероризма към полицията. Очаква се издаването на още заповеди за арести на членове на партията.
Мерките се взимат броени дни след убийството на левия активист и рапър Павлос Фисас от предполагаем член на „Златна зора”, което разбуни духовете в Гърция.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Тръмп: Проведохме разговори с Иран за "пълно и окончателно" разрешаване на конфликта
Общество |Спад на борсите в Европа, STOXX 600 достигна четиримесечно дъно*
Финанси |2000 души останаха без ток на Хавай след най-тежкото наводнение за последните 20 г.
Свят |Над 30 души отиват на съд за тежката жп катастрофа в Гърция отпреди 3 години
Свят |Гвардейците на ислямската революция обещаха да не атакуват първи ключова инфраструктура
Свят |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 23 до 29 март
Хороскоп |На днешната дата, 23 март. Имен ден празнува Лидия
На днешната дата |5-минутно правило срещу отлагане
Техники за успех |Броят на физическите магазини в Германия се очаква да падне под 300 000: онлайн търговията променя пазара
Бизнес |Времето: Облачно с превалявания от дъжд
България |Иран: Ормузкият проток остава отворен за всички, освен за враговете на Иран
Свят |Папа Лъв: Войната в Близкия изток е „скандал за човечеството“
Свят |Хиляди луксозни автомобили са блокирани на кенийския остров Ламу заради войната в Близкия изток
Автомобили |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.