Димът от московските пожари стигна Петербург

ЕС

В Санкт Петербург е отчетено съществено замърсяване на въздуха, вижда се дим, усеща се миризма на изгоряло. От регионалния център на Министерството на извънредните ситуации съобщават, че в неделя до Санкт Петербург е достигнал димът от пожарите в московска област. „На северозапад всичко е спокойно. Това е ехо от пожарите в Подмосковието”, казват от службата.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Кейт Бланшет обяви война на изкуствения интелект
Множество жертви и ранени след две мощни земетресения във Венецуела
Kaufland e първият ритейлър, който започва да отдава паркоместа под наем
Рокада във Ferrari след критиките към електрическия модел Luce
Зеленски: Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели
Времето в четвъртък: На морето - слънце, в планините - краткотрайни валежи
Забравете броя на последователите. Изграждайте марка, която наистина има значение