Израел отзова посланика си в Швеция
Свят
Обновена 10:26ч., 31.10.2014
Израел отзова своя посланик в Стокхолм в знак на протест срещу признаването на Палестина за суверенна държава от шведския парламент.
Актът на Швеция бе остро разкритикуван вчера от израелски държавници. Израел публично осъди решението, което според някои подхранва нереалистичните очаквания на палестинци за разрешаването на проблема с помощта на международната общност, но без намесата на Израел, пише Jerusalem Post. Външният министър на Израел Авигдор Либерман обясни, че взаимоотношенията между държавите в Близкия изток са много по-сложни от сглобяемите мебели на ИКЕА.
Изострянето на отношенията между двете държави се случва на фона на растящото напрежение и стълкновения между израелци и палестинци в Йерусалим.
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |Все още ли намалявате цените, за да печелите клиенти? Дайте приоритет на доверието!
Маркетинг |На днешната дата, 25 юли. Имен ден празнуват Ана, Анна, Анка, Яна
На днешната дата |Япония за първи път в историята си има обединена Национална разузнавателна служба
Свят |САЩ се сблъскват с най-високия брой случаи на зараза с морбили от началото на 90-те години на миналия век
Свят |Все още ли намалявате цените, за да печелите клиенти? Дайте приоритет на доверието!
Маркетинг |На днешната дата, 25 юли. Имен ден празнуват Ана, Анна, Анка, Яна
На днешната дата |Борбата на BP с разлива надхвърли 3 млрд. долара
Свят |Netflix вече е достъпна и в България
Бизнес | Advertorial |Най-посетените страни от туристи в света
Туризъм | Advertorial |Шакира представи ново музикално видео към филма "Зоотрополис"
Маркетинг |Любопитни факти за дъгата
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |ADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.