Опитват да извадят Боби Кристина от комата

Опитват да извадят Боби Кристина от комата

Лекарите се опитват да извадят от комата Боби Кристина Браун, единствената дъщеря на Уитни Хюстън, която бе открита в безсъзнание във ваната на 31 януари, съобщава Си Ен Ен, като се позовава на свои източници.

Лекарите от болницата в Атланта намаляват дозите на лекарствата, които поддържат 21-годишната Боби Кристина в кома. Неврохирургът Санджай Гупта обяснява, че така лекарите ще разберат в какво състояние е мозъкът на младата жена и как реагира на външни дразнители. Ако резултатите са добри, изваждането й от комата ще продължи.

В сряда е била подменена тръбата на апарата за изкуствено дишане на Боби Кристина. Според Гупта това е подсказва, че лекарите ще държат пациентката на изкуствено дишане с дни и даже седмици.

Приятелят на Боби Кристина Ник Гордън я откри на 31 януари в пълната с вода вана в дома им. Оттогава тя е в изкуствена кома. Полицията разследва три версии - за нещастен случай, опит за самоубийство или опит за убийство.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

План за бедствия: Японските власти предупредиха 723 общини да се готвят за „мегаземетресение“
Тръмп поиска незабавна оставка на управителя на Фед Джером Пауъл
Асен Василев: Ние предложихме Барбутов на Васил Терзиев
Световната здравна организация призова целия свят да вдигне цените на алкохол, цигари и сладки напитки
Темите за "езика" и "македонската идентичност" са напът да отпаднат от доклада на ЕП за РСМ
Зеленски: Преговорите между Киев и Вашингтон за американска военна помощ продължават
Австралия отне визата на рапъра Кание Уест заради песен в прослава на нацизма
Утре по обед гласуват третия вот на недоверие към правителството