Служителка в рекламна агенция почина след 30 часа непрекъсната работа
 
                      Служителка в рекламна агенция в Индонезия почина след 30 часа работа без почивка. Малко преди да издъхне, тя дори написала пост в соцмрежите: „Работя 30 часа без прекъсване и още съм пълна със сили”. Жертвата на нечовешката преумора е Парамита Прадна от една от големите международни агенции Young&Rubicam. Парамита, известна още в рекламните среди и соцмрежите като Мита Диран починала внезапно малко след като най-сетне приключила служебните си ангажименти и си тръгнала от работа, за да вечеря с приятели. Компанията вече се била разположила около масата в ресторант и направила поръчките, когато 27-годишната Парамита припаднала. Веднага била повикана линейка, но на пъ за болницата сърцето на момичето спряло, престанала и да диша. Впоследствие, изпаднала в кома и лекарите така и не успели да я спасят.
Парамита работела като копирайтър и често споделяла в социалните мрежи за безсънните нощи, които прекарва на работното си място. Веднъж дори се пошегувала, че смята да премести леглото си в офиса, защото няма време да се прибира вкъщи и да спи.
Представители на Young&Rubicam са се срещнали с близките на покойната и изразили съболезнования. От своя страна, баща й, който има 35-годишен стаж в сферата на рекламата и маркетинга и понастоящем е креативен директор, публично обявил, че семейството няма да предявява никакви претенции към работодателите на Парамита.
„Моята дъщеря беше силна и прекрасно знаеше какво представлява работата в рекламата. В рекламната сфера не се работи както в банките или в други учреждения. От теб по принцип се очаква да се претоварваш с работа”, коментира бащата. Той също така е изразил и съмнения, че дъщеря му е работила 30 часа без прекъсване. „Може би е излизала от време навреме да хапне. Освен това е младо момиче, едва ли би изтърпала да е с едни и същи дрехи толкова време”, казва още той. Парамита е прекалявала и с енергийните напитки, възможно е това да е дало отражение на здравето й, разкрива още баща й.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Лидерите раждат ли се, или се създават?
Лидерство |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 31 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Китай потвърди плановете си да изпрати астронавти на Луната до 2030 г.
Любопитно |Големите победители: Кои са финалистите в "Мениджър на годината 2025"?
Мениджър на годината 2025 |Китай потвърди плановете си да изпрати астронавти на Луната до 2030 г.
Любопитно |Лидерите раждат ли се, или се създават?
Лидерство |Белгия и Русия си размениха в социалните мрежи заплахи с унищожение
Свят |На днешната дата, 31 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Как богатите увеличават глобалните вредни емисии, дори когато ги намаляват у дома
Свят |Цитат на деня
Цитат на деня |KoHousing променя правилата на имотния пазар
Икономика | Advertorial |Тръмп: Намаляването на американското военно присъствие в Румъния "не е много голямо"
Свят |ADVERTORIAL
 
						Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
 
						Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
 
						 
                 
                			   
              	 
                           
                         
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
	                       
                               
                               
                           
                               
                               
                           
                               
                              
Коментари
Няма въведени кометари.