Времето: Днес ще бъде предимно облачно

Общество

Днес ще бъде предимно облачно и на много места през целия ден ще се задържи с намалена видимост и мъгла. Ще има и валежи от дъжд, главно в югоизточните райони. В Югозападна България ще преобладава слънчево време. Ще е почти тихо, в източната част от страната ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури в повечето места ще бъдат между 5° и 10°, за София – около 9°.

Над планините в Югозападна България ще е предимно слънчево, но над масивите от останалата част от страната ще е облачно, с валежи от дъжд главно в Странджа. Ще духа слаб до умерен югозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 5°, а на 2000 метра – около минус 1°.

По Черноморието ще бъде облачно и на отделни места главно по южното крайбрежие ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще бъдат между 10° и 12°. Температурата на морската вода е 11°-13°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 2 април. Международен ден на детската книга
Времето: Предупреждения от първа и втора степен за валежи в 19 области
Иран ни изпрати нота заради американските самолети на летището. МВнР: Няма повод за тревога
Астронавтите от мисията Артемис 2 летят към Луната. Какво следва? (ГАЛЕРИЯ+ВИДЕО)
ЕС предлага спешна промяна в пазара на въглеродни емисии, за да предотврати покачване на цените
Копачът на тунели: Израел обяви, че е убил топ инженера на гвардейците на ислямската революция на Иран
Colgate с нова кампания, насочена към стресираните милениали (видео)
Месечна прогноза: От -5 до +29 градуса през април