Времето: Слънчево и още по-топло, но с временни увеличения на облачността
Още по-топъл ще е днешният ден като дори и минималните температури вече са на положителна територия. Ще бъде предимно слънчево с временни увеличения на облачността, но ще е почти без валежи. Минималните температури ще са предимно между 1° и 6°, с градус-два по-ниски в котловините от Западна България, а максималните ще са в границите 15°- 20°.
В планините ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността, но ще е почти без валежи. Ще духа умерен и силен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на 1200 метра ще е около 8°, а на 2000 метра - около минус 1°.
Над Черноморието ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността, но ще е без валежи. Ще духа до умерен югозападен вятър. Максималните температури ще бъдат от 11° по северното крайбрежие до 16° на юг. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Слънцето в София изгрява в 06:52 часа и залязва в 18:23 часа. Продължителността на деня е 11 часа и 30 минути.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Маркетинг |На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
На днешната дата |„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Свят |Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Маркетинг |Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
На днешната дата |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |Цитат на деня
Цитат на деня |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.