Министърът на отбраната на САЩ от седмица в болница

Министърът на отбраната на САЩ от седмица в болница

Американският министър на отбраната Лойд Остин бе приет в болница  заради здравословни проблеми, съобщи вчера Пентагонът, цитиран от Франс прес и БТА.

Лойд Остин е бил приет в понеделник вечерта във военната болница "Уолтър Рийд", която се намира близо до Вашингтон "заради усложнения, последвали неспешна медицинска процедура", се казва в изявление на говорителя на Пентагона Пат Райдър. В изявлението обаче не се уточнява какви са медицинските усложнения и за какъв период от време е хоспитализиран Остин. "Той се възстановява бързо и ще започне отново да изпълнява всичките си задължения", уточнява говорителят.  "Във всеки момент заместник-министърката на отбраната беше готова да действа и да упражнява при необходимост правомощията на министъра", съобщава още Райдър.

Говорител на Пентагона заяви за Франс прес, че заместник-министърката на отбраната Катлийн Хикс е изпълнявала министерските задължения и е взела рутинни решения от името на Остин тази седмица.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Изненадващ ход: Путин се е обявил за "нулево" обогатяване на уран от Иран
Приходите от мита в САЩ достигнаха нов рекорд за една фискална година
Реакции от Европа след обявените американски мита от 30%
Фицо: Словакия е готова да подкрепи новия кръг от санкции срещу Москва, ако няма да пострада от спирането на руския газ
Времето: Слънчево с температури до 37 градуса
Брюксел планира нов данък за големите компании, за да увеличи бюджета на ЕС
Как да подлъжете нервната си система да се успокои, когато сте стресирани на работа?
Как да превърнем големите бизнес моменти в траен импулс на марката?