Силвър Стар отваря представителство на Mercedes-Benz в Бургас

Силвър Стар отваря представителство на Mercedes-Benz в Бургас

Силвър Стар отваря дилърство на Mercedes-Benz в Бургас. Сградата е с обща разгъната площ от 5700 кв.м, в която влиза и сервизна част. Тя включва приемна и склад за резервни части, сервиз за бояджийно-тенекеджийни услуги, активна приемна, сервиз за леки и товарни автомобили.

„Когато стъпихме на българския пазар преди малко повече от година и половина, си поставихме ясни цели за увеличаване броя на нашите дилърства в страната. С отварянето на нашия нов шоурум и сервизен център в Бургас сме сигурни, че ще продължим да развиваме огромния потенциал на марката”, заяви генералният мениджър на Силвър Стар в България г-н Ролф-Юрген Заерле.

„Продажбите на леки автомобили, ванове и камиони вече стартираха, а от 1-ви ноември ще започне да функционира и следпродажбеното обслужване. През следващите няколко седмици планираме да направим значителни подобрения, за да успеем да покрием както на Силвър Стар, така и тези на Mercedes-Benz”, допълни Заерле.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Изненадващ ход: Путин се е обявил за "нулево" обогатяване на уран от Иран
Приходите от мита в САЩ достигнаха нов рекорд за една фискална година
Реакции от Европа след обявените американски мита от 30%
Фицо: Словакия е готова да подкрепи новия кръг от санкции срещу Москва, ако няма да пострада от спирането на руския газ
Министерството на здравеопазването дава препоръки за безопасно хранене през летните месеци
Времето: Слънчево с температури до 37 градуса
Брюксел планира нов данък за големите компании, за да увеличи бюджета на ЕС
Как да подлъжете нервната си система да се успокои, когато сте стресирани на работа?