Главният оперативен директор на Ryanair се оттегля от поста си

Главният оперативен директор на Ryanair се оттегля от поста си

Главният оперативен директор на ирландския нискотарифен авиопревозвач Ryanair Майкъл Хики обяви планове да напусне в края на октомври, след като бяха анулирани десетки хиляди полети, предвидени за идните месеци, предаде Асошиейтед прес.

Представители на компанията уточниха днес, че Майкъл Хики ще продължи да изпълнява консултативни функции, след като се оттегли от авиокомпанията, в която е работил десетилетия.

Той е първият високопоставен служител на Ryanair, който напуска заради отменените полети, нарушили плановете за пътувания на около 700 000 души и подкопали усилията на компанията да подобри репутацията си.

Полетите бяха отменени заради проблеми със съгласуването на графиците за отпуски на пилотите.

Главният изпълнителен директор на Ryanair Майкъл О'Лиъри отбеляза, че Хики е допринесъл изключително много за авиопревозвача през изминалите 30 години.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Навици за постигане на висока емоционална интелигентност
Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 октомври
Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
Пореден случай: Бившият директор на руското издателство "Правда" загина след падане от прозорец
На днешната дата, 6 октомври. Имен ден празнуват Тома, Томислав и Томислава
Мощен циклон навлиза в Гърция. У нас се чакат обилни валежи, особено по морето
Над 300 000 души са засегнати от кризата с боклука в столичните райони "Люлин" и "Красно село"