Фондация Credo Bonum представя мултимедийната изложба „ПОЗИТИВ”
На 9 февруари галерия Credo Bonum ще представи мултимедийната изложба „Позитив” на съвременната художничка Диана Бонева. Изложбата показва света "през очите" на трима души с нарушено зрение. Пред художничката те разказват за чувствата и мечтите си, въвличат зрителя в света на незрящия човек.
Различните медии, които използва художничката, поставят героите й в позицията на активни участници в създаването на изложбата. Те въвеждат публиката в своя специфичен сетивен свят, който разкрива живота им, зареден с позитивна енергия, умения и опит.
Акцентът на „Позитив“ е върху активния облик на хората с увредено зрение. Целта на изложбата е да се фокусира вниманието на обществото върху хората със специфични нужди, върху различното им възприемане на света, общуването и мобилността им.
Откриването ще бъде в 18:30 ч. Изложбата ще може да бъде видяна до 5 март в галерията на ул. Славянска 2.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Остава облачно, а сутринта и с валежи от дъжд
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Защо неподчинението е важно и как да го практикуваме?
Техники за успех |На днешната дата, 9 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Четвърт Век Съвършенство: Историята на Бова Кар и първото представителство на BMW в Бургас
Технологии | Технологии |Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Наука и Здраве |Защо неподчинението е важно и как да го практикуваме?
Техники за успех |Удар по сериалите: Турция задържа 19 популярни актьори и певци по дело за наркотици
Свят |Данъчни реформи: Основателят на Revolut се премести от Великобритания в ОАЕ
Компании |Урсула фон дер Лайен: Русия иска да всее раздор в ЕС, трябва да отговорим с единство
ЕС |Километрични опашки по бензиностациите и ограничения на покупките: Русия остава без гориво
Общество |На днешната дата, 9 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |От утре държавата ще глобява търговци за нарушения на Закона за въвеждане на еврото
България |ADVERTORIAL

Новоиздадените кредитни карти от Fibank са с още по-добри условия и атрактивни бонуси

Национална конференция за имотния пазар в еврозоната събира експерти, инвеститори и институции в София на 31 октомври

Коментари
Няма въведени кометари.