Отговорете вярно и ще се повозите на файтон

Политика за бисквитки

Ако отговорите вярно на един въпрос ще имате уникалната възможност да се повозите на един от първите файтони в София, обещават от Столична община. Инициативата е във връзка с честванията на 135 години парк „Княз-Борисова градина“, които започват от днес.

За откриването на кампанията, Столична община ще предостави на гражданите възможността да се повозят на един от автентичните файтони от началото на 20 век., който ще бъде на разположение на граждани идната събота, между 11:00 и 14:00 часа в парка. Поради очакванo голям интерес и сравнително ограничен капацитет на файтона, с предимство при возенето ще са 30 от отговорилите правилно на въпрос, зададен в страницата „Зелени решения за София“ във Facebook.

Във връзка с юбилея на най-стария и най-големия парк в София, Столична община планира в рамките на следващите месеци, провеждане на различни инициативи, включително повишаване на достъпността на историята на парка, възстановяване на елементи от парка в автентичния им вид, специална защита на ценни дървесни видове, прочистване от опасни дървета, поставяне на къщички за птици и др.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Знаменит фитнес треньор разкри 3-те най-прости правила за отслабване
БНБ: Депозитите на домакинствата у нас нарастват с 19% към края на май
Oreo си партнира с K-pop групата BTS за кампания в над 80 държави
Първи трейлър на филма „Часът на чудовището“
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Христанов: Ще режем заплати на шефове на държавни горски предприятия
Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента - 22%
Златните правила на Джон Дейвисън Рокфелер
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Изненадващата причина другите постоянно да ви разочароват
ABSOLUT представя уникалната си арт колекция на изложба в София
Джеф Безос влиза в съревнование с Илон Мъск на два фронта