Отлагат концерта на Томас Хемпсън в София за 2018 г.

Политика за бисквитки

Концертът на Томас Хемпсън и Софийската филхармония, който трябваше да се състои на 14 декември, се мести на 16 май 2018 г. Причината е заболяване на артиста, което не позволява дългоочакваното събитие да се състои на обявената дата, съобщават от Софийска филхармония.

Добрата новина е, че въпреки натоварения му календар, Томас Хемпсън вече е потвърдил нова дата за София - 16 май 2018 г. Закупените билети ще важат без нужда от презаверяване.

За всички, които вече са се сдобили с пропуски за концерта на Томас Хемпсън, Софийската филхармония предлага алтелнатива за вечерта на 14 декември, когато могат да посетят концерта „С музиката на Джон Уилямс“ на символичната цена от 5 лева. Същата цена на билета ще важи и за още един редовен концерт по избор от програмата на филхармонията в периода януари-юни 2018 г. За да използвате намалението е достатъчно да предоставите своя билет за преместения концерт на Томас Хемпсън на касата на зала “България”.

Диригент на концерта “С музиката на Джон Уилямс” ще бъде Найден Тодоров, а в зала “България” ще прозвучат култовите теми от филмите “Междузвездни войни”, “Индиана Джоунс”, “Хари Потър”, “Джурасик парк”, “Сам вкъщи”, “Супермен” и “Извънземното”, при това в изпълнение на цял симфоничен оркестър.

Повече информация за концерта на Томас Хемпсън и неговото преместване има на официалната интернет страница на Софийската филхармония.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп искал Джани Инфантино за генерален секретар на ООН
Рубио: САЩ са готови за диалог, но Иран не подхожда сериозно към преговорите
На днешната дата, 22 юли. Имен ден празнуват Магда, Магдалена, Мадлен
Радев: Категорично е изключено от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток
Времето: Обилни валежи в почти цялата страна, особено интензивни по морето
Бюджетната комисия одобри бюджета на второ четене след 12-часово заседание
Парламентът реши: Пламен Тончев поема поста председател на ДАНС
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch