И братът на Уайнстийн бе обвинен за сексуален тормоз

И братът на Уайнстийн бе обвинен за сексуален тормоз

И братът на Харви Уайнстийн – Боб, на свой ред бе обвинен за сексуален тормоз на фона на разрастващия се холивудски скандал, предават агенциите.

Продуцентката Аманда Сигъл твърди, че Боб Уайнстийн я е тормозил в продължение на три месеца през миналата година.

Като изпълнителен продуцент на сериала The Mist (по романа на Стивън Кинг „Мъглата“) Боб Уайнстийн й отправял повтарящи се предложения за лични срещи на вечеря, разкрива сп. Variety.

Адвокатът на продуцентката предупредил Weinstein Company, чийто създатели са братята Уайнстийн, че Сигъл ще напусне сериала, ако Боб не спре дая търси извънслужебно.

Адвокатът на Боб Уайнстийн отхвърли обвиненията.

Самият Харви Уайнстийн пък заяви в разгара на скандала за сексуален тормоз, че в дъното на аферата стои брат му.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Опасност от конфликт с Китай: Индия започна мащабно строителство на военни съоръжения в Хималите
Как да разберете дали другите ви слушат
На днешната дата, 26 декември. Имен ден празнуват Давид, Йосиф, Йосифа
Мистерия: Мегаполис с 10 милиона души остана с блокирана сателитна навигация за 6 часа
Скъсана фланелка на Марадона беше продадена на търг за 179 000 долара
Рапърът P. Diddy обжалва присъдата си за сексуални престъпления и настоява за освобждване
Археолози: Древен „воден култ“ е изградил монументи, по-стари от Стоунхендж
Най-големите банки в САЩ са увеличили стойността си с 600 милиарда долара до края на 2025 г.