Задържаха заподозрян за убийството на Георги Игнатов в Борисовата градина

Общество

Полицията е арестувала заподозрян за убийството на 15-годишния Георги Игнатов, извършено в Борисовата градина през 2015 г., съобщи Нова телевизия.

За убийството на 15-годишния Георги е задържано младо момче. Арестът е извършен във вторник в столицата. Към момента от полицията не дават информация за самоличността на момчето.

По непотвърдена информация, извършителят е 19-годишен студент по право, променил външността си, който през 2015 година все още е  бил ученик.

Георги Игнатов беше намерен убит с нож на 2 юни 2015 г.на пейка в Борисовата градина. Камери в района заснеха как от мястото се опитва да избяга младо момче. Дълго време полицията се опитваше да намери извършителя. Кадрите дори бяха изпратени в чужбина за обработка.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Времето: Ветровито със следобедни валежи
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
ЕС обвинява Китай, че обучава руски войници за войната в Украйна
Премиерът: Въвеждаме система за контрол на обществените поръчки
Петролът поевтинява, докато пазарите оценяват потенциала за възстановяване на доставките през Ормузкия проток