Приключи последното редовно заседание на 44-ото Народно събрание

Общество

Приключи последното редовно работно заседание на 44-ото Народно събрание. То започна с кворум от 143 народни представители и завърши с приемане на Закона за пътищата.

В периода от 8 до 24 март, когато е разгарът на предизборната кампания, в Народното събрание няма да се провеждат редовни пленарни заседания.

Остава възможността за свикване на извънредни заседания. Конституцията предвижда заседание да може да се свиква от председателя на парламента, по искане на една пета от народните представители, по искане на президента или на Министерски съвет. 

Депутатите ще се съберат за последно на 25 март 2021 г., за да закрият 44-ото Народно събрание.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 април
Шефът на OpenAI: Изкуственият интелект ще лекува болести, но може да създава и опасни патогени
Шефът на МАЕ: настоящата петролна и газова криза е по-тежка от тези през 1973, 1979 и 2002 г. взети заедно
Скандал с банка и картини: Мексико протестира срещу изпращане на произведения на Фрида Кало и Диего Ривера в Испания
Времето: Облачно, ветровито, а на места и дъждовно
NEXT LEVEL HR 2026: Хора, заплати и резултати: защо повече инвестиции не водят до повече ефективност?
Може ли любопитството да бъде суперсила?
Германия изтегля партиди безалкохолна бира от пазара, защото се превърнала в алкохолна