От кого учат момчетата - изненадата на Microsoft за „Супербоул“
За участието си на „Супербоул“ тази година технологичната компания Microsoft ще разкаже за живота на първата жена треньор, която предстои да вземе участие и в 54-тото издание на дългоочаквания финал на първенството тази неделя – Кейти Соуърс.
В рекламата „Бъди единственият“ асистент треньорката на отбора „Сан Франциско Фортинайнърс“, който ще се съревновава за първото място, лично споделя за спортната мечта, която преследва от малка. „Никога не съм виждала възможност във футбола, защото никога преди не бях виждала жена треньор. Казваха ми, че тези момчета не са готови жена да ги води, но те се учат от жени през целия си живот – майки, баби, учителки… Всички предполагаме какво правят жените и какво – мъжете. Не се опитвам да съм най-добрата жена треньор, а да съм най-добрия треньор“, казва Соуърс.
Видеото, подготвено от агенцията McCann Ню Йорк, е продължение на кампанията, промотираща таблета на компанията Microsoft Surface. В началото на януари бе публикуван 30-секунден спот със Соуърс, но с по-голям фокус върху продукта.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Тръмп: Страните от ЕС ограбваха САЩ с мита и се оказаха по-лоши от враговете
Икономика |Пламен Младеновски е новият председател на КЕВР
България |От 1 април минималната здравна вноска за безработните става 43,08 лв. месечно
България |Global Finance обяви УниКредит Булбанк за най-добра банка в България
Финанси |Next Level HR 2025: Лидерство в новата реалност на пазара на труда
Next level HR 2025 |На днешната дата, 26 март. Имен ден празнуват Габриел, Габриела, Габи, Гавраил, Гаврил
На днешната дата |Аварийният комплект, който ЕС иска да имате, за да оцелеете 72 часа при криза
Свят |Как да изпъкнете, когато шефът има други фаворити
Техники за успех |Световната асоциация по лека атлетика въвежда задължителни тестове за пола на състезателките
Спорт |Цитат на деня
Цитат на деня |Четири типа поведения, които отблъскват добрите служители
Лидерство |6 задължителни качества, които трябва да притежават бъдещите лидери
Лидерство | Advertorial |Тръмп: Възможно е Путин да бави финализирането на споразумението за прекратяването на огъня
Свят |

Коментари
Няма въведени кометари.