Асове на терена и на сцената: SportCast Playday събира звезди и фенове в Пловдив

Асове на терена и на сцената: SportCast Playday събира звезди и фенове в Пловдив

В събота в Пловдив ще има голям футбол, а и много емоции с играта и нейните неизменни съюзници - бира, разговори и срещи с любимци от терена. 

Е, няма да е професионален мач, но празникът SportCast Playday обещава да е добър заместител на такива в уикенда, в който клубният футбол почива.

Голяма част от събитието на спортния подкаст на Dir.bg ще мине в битки на самия терен с футболен турнир SportCast СпортТото CUP.

Той започва в 10:00 часа на комплекса на Младежкия център, недалеч от Гребната база на Пловдив. Шест отбора ще спорят за титлата, разделени в две групи.

Всеки е добре дошъл да гледа, да си говори за футбол с фенове и екипа на SportCast, а и да изпие топла или студена напитка край терените, на едно от любимите места за разходки на пловдивчани.

Ще има и сцена, където по обед ще мине сесия с въпроси и отговори - водещият на подкаста Деян Веселинов и редакторът на Corner.bg Динко Гоцев ще са готови за дискусията с феновете.

След финала на турнира следобед, една от наградите за шампиона е шоу мач срещу SportCast All Stars отбор, съставен от бивши звезди като Николай Димитров-Хичо, местни любимци на публиките на Ботев и Локомотив, както и познати лица от екрана, а и от театралната сцена.

Във фен зоната на съседните игрища ще има сцена, водещи, DJ и щандове на организатори и партньори.

За десерт ще последва и подкаст формат, който ще се заснеме на живо пред публиката, с гости Ивелин Попов и Димитър Илиев - единият доскоро носил лентата на Ботев, другият и сега с тази на Локо на ръката. Всеки от присъстващите ще може да зададе въпрос към двете звезди, а с такива са се подготвили и водещите на подкаста.

Няма съмнение, че историите на Попето и Митко Илиев ще са прелюбопитни, защото това са две кариери, които минаха през какво ли не. И още не са приключили.

Това ще предложи съботният празник за Пловдив SportCast Playday.  Всеки е добре дошъл, входът е свободен, а футболното забавление - гарантирано.

Програма:
* 10:00 Начало на Турнира "SportCast СпортТото CUP"
  - 6 аматьорски отбора по минифутбол се борят за шампионския приз.
* 16:00 Демонстративен "звезден" мач между шампиона на аматьорите и SportCast All Stars, в който участват бивши професионални футболисти и известни личности (Николай Димитров - Хичо, Иван Чворович, Боби Орлинов(футболен инфлуенсър), актьорът Юлиан Петров и още).
* 17:00 Награждаване на турнира в присъствието на бивши играчи.
* 17:15 Начало на епизода на подкаста SportCast с гости Ивелин Попов и Димитър Илиев. 

Епизодът ще се заснеме на живо пред публика.
 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ