Линдзи Вон предложи брак на приятеля си

Линдзи Вон предложи брак на приятеля си

Олимпийската шампионка в ските алпийски дисциплини Линдзи Вон избра Коледа, за да предложи брак на приятеля си - хокейната звезда Пи Кей Събън, чиято връзка започна през 2017 г. За щастливото събитие съобщи спортистката в профила си в Twitter.

„На втората годишнина, откакто сме заедно, направих нетрадиционна стъпка и помолих Пи Кей да се ожени за мен… И той каза: „Да!” Жените не са единствените, които трябва да получават годежни пръстени”, написа Линдзи Вон в профила си в социалната мрежа. 

 

 

Линдзи Вон сложи край на кариерата си в началото на тази година, няколко месеца след като навърши 34 години. Тя е жената с най-много победи за Световната купа – 82. 

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 8 до 14 септември
Финансовата платформа Robinhood на Влад Тенев влиза в индекса S&P 500
Митниците продават на търг 87 килограма златни и сребърни бижута, кюлчета и монети, задържани на ГКПП "Капитан Андреево"
Израелската армия удари висши лидери на групировката Хамас в столицата на Катар (ВИДЕО)
Изминалият месец август е бил третият най-топъл в историята
Ще попадне ли Лукойл в следващия пакет от санкции на ЕС?
Chevron търси диверсифициран подход към инвестициите в рафинерии
Политическа криза във Франция: Правителството на Байру падна след загубен вот на доверие