Манчестър Юнайтед влиза в битка с Реал за подписа на Маурисио Почетино, твърди „Сън”

Манчестър Юнайтед влиза в битка с Реал за подписа на Маурисио Почетино, твърди „Сън”

Ръководството на Манчестър Юнайтед има само един фаворит за поста на Жозе Моуриньо и това е мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино. Според "Сън" изпълнителният вицепрезидент на "червените дяволи" ще направи всичко възможно да докара аржентинеца на "Олд Трафорд" през лятото.

Изданието добавя, че това може да струва на клуба около 40 милиона паунда, въпреки че Юнайтед може да си спести голяма част от компенсацията на Моуриньо, при положението че отборът не завърши в топ 4 и не се класира за Шампионската лига.

Английският гранд обаче ще има сериозна конкуренция за подписа на Почетино в лицето на Реал Мадрид. Аржентинецът отказа на "белите" през лятото, но след края на сезона отново ще бъде ухажван от Флорентино Перес.

Преди началото на кампанията Почетино подписа нов петгодишен договор с Тотнъм, но след това остана разочарован от това, че ръководството не го подкрепи с нито едно ново попълнение, припомня sportal.bg. Това дава известни надежди на Уудуърд, че може да убеди Поч да потърси друго предизвикателство. Преговорите с Даниел Леви обаче ще бъдат доста трудни.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Древна египетска лодка беше определена като „един от най-важните реставрационни проекти на XXI век“
Звездите за бизнеса през 2026 година: Овен, Телец, Близнаци, Рак, Лъв и Дева
Тръмп след срещата със Зеленски: Постигнахме голям напредък, но остават трудни въпроси
Летищата в Москва временно прекратиха работа заради украински дронове
Китай обгражда Тайван от всички страни при военно учение, Северна Корея изпробва крилати ракети с голям обсег
Над 50% от оръжията, използвани от Украйна, вече се произвеждат в страната
Няколко типа късмет, върху които всъщност имате известен контрол
С колко поскъпва издаването на лични документи