Анди Мъри разкри името на третото си дете
Професионалният тенисист сър Анди Мъри разкри името на третото си дете, избрано от съпругата му Ким. Теди Берън се роди в края на октомври, в Лондон, само няколко дни след като татко му спечели European Open в Антверпен.
Спортистът не харесва презимето „Берън“ на третия си наследник, но го добавя, за да спази дългогодишна семейна традиция. „Вече имаме три деца и две кучета, така че трябва да хвърляш по едно око през цялото време, но всичко е наред, всички са здрави. Всъщност, този път момичетата са много добри“, сподели трикратният шампион от Големия шлем във вторник, по време на лансирането на новия му бранд за облекло AMC.
Когато преди година и половина се роди първото дете в семейството, името му остана в тайна близо 10 месеца. Теди има две по-големи сестри – 3-годишната София и Иди, която се роди през ноември 2017-а. Следващата седмица Мъри заминава за Мадрид, за да участва в турнира Купа „Дейвис“.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Историята на Anthropic: От $0 до $800 млрд. за 5 години
Компании |Къде в Европа подкрепата за електромобилите е най-силна?
Автомобили |Как светът загуби петрол за $50 млрд. за по-малко от два месеца?
Енергетика |Проверени са 100% от машините за гласуване
Политика |Франция сменя Microsoft Windows с Linux на държавните компютри
Технологии |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Иран отново затвори Ормузкия проток
Свят |Времето: Облачно, ветровито и дъждовно
България |200-годишен съвет за това как да привлечете скептиците на своя страна
Техники за успех |На фокус следващите седем дни: Уорш, преговори за мир и влошаване на икономическата среда
Икономика |На днешната дата, 18 април. Рождениците днес
На днешната дата |Докато трае примирието с Израел: Иран обяви, че отваря напълно Ормузкия проток
Свят |БНБ пуска нова възпоменателна монета за 150-годишнината от Априлското въстание
Общество |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.