Гуинет Полтроу се омъжи за Брад Фалчък

Гуинет Полтроу се омъжи за Брад Фалчък

Актрисата Гуинет Полтроу и продуцентът Брад Фалчък сключиха брак по време на частна церемония, на която присъстваха звезди от ранга на Робърт Дауни младши, Стивън Спилбърг, Джери Зайнфелд и Камерън Диас, съобщава Mail Online.


46-годишната носителка на Оскар и 47-годишният Фалчък ("Зловеща семейна история", „Убийството на Джани Ферсаче“) се запознават през 2014 г. на снимачната площадка на сериала Glee („Клуб Веселие“). Двамата имат по две деца от предишни бракове.

"Осъзнах колко сложен може да бъде романтичният живот – каза Гуинет в началото на годината. - Не само защото открих мъжа, с когото искам да бъда до края на дните си, но и защото интимният живот направи възможно приемането на необичайни предизвикателства."

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Зеленски е готов за преговори, но отхвърля оттегляне от анексираната от Русия украинска територия
Тръмп след разговора с Путин: Русия и Украйна започват преговори
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 19-ти до 25-ти май
Правителството се намеси в транспортната криза в София, отпуска 15 млн. лв. за заплати
България в еврозоната: Митове и реалност
Полет на Lufthansa летял 10 минути без пилот заради инцидент на борда
Новата икономика: Търговските ботове се развиват, но какво се случва, когато AI мами пазара?
„Престъпно!“: Елтън Джон разкритикува британското правителство заради предложение за AI