Шведският режисьор Йонас Акерлунд прави документален филм за Rammstein

Политика за бисквитки

Шведският режисьор и носител на Грами, Йонас Акерлунд, известен с работата си по музикалните клипове на Мадона и Бионсе, се ориентира към големия екран с нов документален филм за немската индъстриъл метал група Rammstein. Документалният филм "Rammstein: Paris" ще бъдат пуснат в 350 кина в целия свят na 23 март тази година, съобщава The Hollywood Reporter.

Филмът се основава на материали, събрани по време на турнето на групата в Париж през 2012 г. Авторът описват лентата като пример за радикално нов подход за улавяне на емоцията и тръпката на публиката по време на живото изпълнение. "Това е като фойерверк. Опитвам се да предам енергията, която можете да получите на стадиона, в киносалона, използвайки всички налични техники и трикове", заявява режисьорът.

Сред предишните работи Акерлунд са музикални клипове за Мадона ("Ray Of Light" и "Music"), Лейди Гага ("Paparazzi"), The Rolling Stones ("Rain Fall Down"), Бионсе (Част от визуалния албум "Lemonade"), няколко видеоклипа за Rammstein, както и концертни филми за Бионсе, Джей Зи и Тайлър Суифт.

Rammstein вече публикуваха трейлъри на предстоящия филм в своя Twitter акаунт, както и на официалната си страница. В очакване и надежда оставаме, филмът да се прожектира и у нас. 

 

 

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

„Камаз“ разработва безпилотни автобуси
Mission Point: AI изисква еволюция на начина на работа на бизнеса
Над 1600 нарушители с е-тротинетки са санкционирани в София от началото на годината
Какво можем да научим от „Седмицата за размисъл" на Бил Гейтс
Ето как можем да подадем сигнал до Европейската прокуратура
Поевтиняване на горивата у нас, изплатени са близо 13 млн. евро компенсации
Ватикана ще изгради централа за възобновяема енергия за 100 млн. евро
Емоционалната устойчивост се превръща в най-ценното умение в работата
Милиардерът Питър Тийл придоби 1% дял в аржентинска петролна компания, работеща във „Вака Муерта“
Има ли по-добър от Джон Ву? Ще снимат римейк на „Лице назаем“
Най-кратките литературни шедьоври в историята