Времето в началото на новата седмица

Общество

Тази нощ облачността ще се разкъсва и намалява и след полунощ на много места ще бъде предимно ясно. Минималните температури ще са между 0 и 5 градуса. През деня ще има разкъсана облачност, след обяд - до предимно слънчево време. Максималните температури ще са предимно между 12 и 17 градуса, посочва прогноза от НИМХ-БАН, цитирана от Дарик.

Атмосферното налягане ще се понижи и ще се доближи до средното за месеца. Над Черноморието ще бъде предимно слънчево. След обяд ще духа характерният морски бриз. Максималните температури ще са между 8 и 12 градуса. Вълнението на морето ще е около 2 бала. Температурата на морската вода ще са 3-4 градуса.

В планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа умерен вятър от западната четвърт. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 9 градуса, на 2000 метра - около 4 градуса.

И във вторник ще има разкъсана облачност, на места до предимно слънчево. В Източна България ще се появи слаб южен вятър. Температурите ще се повишат още. 

В сряда постепенно от запад облачността ще се увеличава и вплътнява. По-късно през деня в северозападните райони ще превали дъжд.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 21 март. Световен ден на поезията и гората, Международен ден на кукления театър
Тръмп: Обмисляме постепенно ограничаване на военните операции срещу Иран
Времето: Облачно и ветровито, а на места и дъждовно
5-минутно правило срещу отлагане
САЩ вдигнаха временно санкциите срещу иранския петрол, натоварен на танкери
Банките очакват до три увеличения на лихвите от ЕЦБ тази година
Неизвестно за известните: Третият президент на САЩ открива винените турове във Франция и вкарва напитката в Белия дом
Bosch създава роботи, за да промотира иновациите в чистачките (Видео)