Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|“Булгартрансгаз” обявява конкурс за ново лого
“Булгартрансгаз” стартира конкурс за изработване на ново корпоративно лого, съобщиха от дружеството.
Конкурсът е етап от разработването на цялостна нова програма за корпоративна идентичност, която ще отрази амбициите на дружеството да работи прозрачно и в интерес на държавата и обществото, поясняват от компанията.
С предложения могат да се включи всеки с креативно мислене, като предложения могат да се изпращат от 8 до 21 ноември 2012 г..Условията и реда за провеждането на конкурса са публикувани в секция „Новини” на уеб страницата на Дружеството – www.bulgartransgaz.bg. За участие са поканени и всички виси учебни заведения в страната.
Проектите ще бъдат оценявани от жури с представители на дружеството, както и специалисти дизайнери с професионален опит в тази област. Служителите на компанията пък ще имат възможност да се включат във вътрешно гласуване като резултатите от вота ще бъдат взети под внимание при окончателния избор.
Победителят в надпреварата ще получи премия в размер на 2000 лв.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Обирът в Лувъра: Дело на дребни престъпници
Любопитно |Над 160 000 нарушения на трудовото законодателство засече ГИТ от началото на годината
България |Защо най-големият производител на течен шоколад поведе война срещу турските продавачи на лешници?
Компании |Надзорният съвет на НОИ одобри ревизирания проектобюджет на ДОО за 2026 г.
България |От утре пускат поетапно парното в София
Общество |Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 3 до 9 ноември
Хороскоп |Тръмп: Не вярвам да влезем във война с Венецуела, но дните на Мадуро като президент са преброени
Свят |Интернет бе създаден тази седмица през 1969 г. - и веднага се срина
Технологии |На днешната дата, 3 ноември. Ден на българския художник
На днешната дата |Кристин Лагард припомня: Два месеца остават до присъединяването на България към еврозоната
България |Спадащите цени на панелите водят до глобален бум в соларната енергия - с изключение на САЩ
Енергетика |Тръмп заплаши Нигерия с военна намеса заради убийства на християни
Свят |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.