Времето: Предимно слънчево с температури до 19 градуса
Днес ще времето ще бъде предимно слънчево, но в сутрешните часове по долините на Струма и Места ще има ниска облачност или мъгла. Над крайните югоизточни райони ще има по-значителни временни увеличения на облачността. Ще духа слаб до умерен вятър. Максималните температури ще са в диапазона 14-19 градуса.
Слънчево ще бъде и над планините, като по-високите части ще духа умерен вятър от изток-североизток. На височина 1200 метра максималната температура ще е около 12 градуса, а на 2000 метра – около 7 градуса.
По Черноморието ще преобладава слънчево време. Над южното крайбрежие се очакват по-значителни временни увеличения на облачността. Максималните температури на въздуха ще са между 14 и 16 градуса, а тази на морската вода – около 19. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 46 мин. и ще залезе в 18 ч. и 36 мин. Продължителността на деня е 10 ч. и 50 мин.
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Как да разберете дали сте оставили добро първо впечатление?
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 24 юли. Имен ден празнува Христина
На днешната дата |Заради мравки в храната: Собственикът на ресторант с две звезди Michelin е изправен пред затвор
Свят |Без скъпите бижута: Галерия „Аполон“ в Лувъра отново отвори врати след обира през есента
Свят |Ferrari пуска на търг първия си електрически автомобил за 1,1 милиона долара
Автомобили |Как да разберете дали сте оставили добро първо впечатление?
Техники за успех |На днешната дата, 24 юли. Имен ден празнува Христина
На днешната дата |Заради мравки в храната: Собственикът на ресторант с две звезди Michelin е изправен пред затвор
Свят |Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Финанси | Advertorial |Институт на Бил Гейтс: Пикът на заразата в България ще е точно след 2 седмици
COVID-19 |Без скъпите бижута: Галерия „Аполон“ в Лувъра отново отвори врати след обира през есента
Свят |В първия ден от новата година София осъмна при -15 градуса
България | Advertorial |ADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.