Електронни учебници за първолаците

Всеки български първолак вече може да има електронни учебници на компютъра си, съобщават от издателство "Просвета". Те са предназначени за работа вкъщи и са както за ученици, така и за родители.
Най-късно до 1. ноември, Деня на будителите, издателството ще предложи интернет достъп до своите електронни учебници за първи и втори клас, предаде bTV. Това ще става срещу минимален годишен абонамент чрез сайта e-uchebnik.bg. Сайтът непрекъснато ще се обогатява с електронни уроци, с нови онлайн форми за обучение, занимателни игри, тестови задачи с актуални новини за електронното образование.
До края на учебната година постепенно ще излязат електронните учебници за останалите предмети и класове до седми клас, които ще се ползват безплатно от учителите, преподаващи по хартиените учебници на "Просвета".
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Гърция сваля цените на 1000 стоки от първа необходимост в супермаркетите
Икономика |OpenAI детронира SpaceX като най-ценната частна компания в света с оценка от 500 млрд. долара
Компании |Парламентът ще обсъди на първо четене изменения в Закона за държавния бюджет
Политика |Ледниците в Швейцарските Алпи са намалели рязко за последните 12 месеца
Наука и Здраве |Започва плановият 90-дневен ремонт на топлопреносната мрежа в "Дружба" 2
ЕС |Лондон изпадна от Топ 20 на световните пазари за първично публично предлагане
Финанси |Белият дом замрази 26 милиарда долара за щатите, управлявани от Демократическата партия
Политика |Времето: Силен вятър с дъжд, а в планините и от сняг, носи захлаждане
България |На днешната дата, 2 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Учени за първи път създават ембриони от ДНК на човешка кожа
Наука и Здраве |Нови директиви пред генералите: Военни сили за бързо реагиране ще потушават граждански безредици в САЩ
Свят |ДСБ предлагат паркоместата в сградите да получат отделна имотна партида
Политика |Планината на седемте цвята: Перуанската звезда на Instagram
Любопитно |ADVERTORIAL

Официално отвори врати AYA Estate Vineyards – първата в България и региона винарна и галерия за съвременно изкуство

Vivacom с три отличия от престижния конкурс Forbes HR & Employer Branding Awards 2025

Коментари
Няма въведени кометари.